Artykuł sponsorowany

6 powodów, by zainwestować w pas lędźwiowy rozgrzewający

6 powodów, by zainwestować w pas lędźwiowy rozgrzewający

Znaczna część społeczeństwa cierpi na bóle kręgosłupa. Problem najczęściej dotyczy osób, które przez dłuższy czas w ciągu dnia przyjmują pozycję siedzącą. Nieergonomiczne, statyczne siedzenie powoduje powstawanie zmian posturalnych i przeciążeń szczególnie w lędźwiowym odcinku kręgosłupa. Sposobem na zmniejszenie dolegliwości jest korzystanie z pasa ocieplającego. Poznaj powody, dla których warto zainwestować w ten wyjątkowy produkt!

Jakie korzyści przyniesie pas ocieplający?

Pas ocieplający jest wygodny w noszeniu i przynosi korzyści zdrowotne. Dostępny w większości sklepów i tani, jest wart wypróbowania. Dla przykładu produkt z certyfikowanej wełny w sklepie z wyrobami z runa owczego Perfect Wool można kupić już za niecałe 50 zł. Oto 6 powodów, dla których warto w niego zainwestować:

  • Przynosi ulgę w bólu pleców — rozgrzanie kręgosłupa usuwa ból napięciowy, bóle reumatyczne, zwyrodnieniowe i w następstwie zapalenia nerek. To najprostszy i najszybszy sposób na pozbycie się dolegliwości bólowych, zanim niezbędne będą rehabilitacja fizykoterapeutyczna i kinezyterapeutyczna.

  • Odpręża ciało i rozluźnia mięśnie przykręgosłupowe.

  • Minimalizuje negatywne skutki długotrwałego siedzenia.

  • Poprzez utrzymanie stałej temperatury ciała i delikatny masaż poprawia krążenie krwi.

  • Poprawia sprawność ruchową i ogólny komfort życia.

  • W przeciwieństwie do maści czy plastrów rozgrzewających pas jest wielokrotnego użytku, przyjemny dla skóry może być używany także profilaktycznie.

Czas użytkowania

Aby prawidłowo korzystać z rozgrzewającego pasa lędźwiowego, najlepiej poradzić się w tej kwestii specjalisty. Może nim być lekarz, fizjoterapeuta bądź rehabilitant. W zależności od stopnia zaawansowania problemu z kręgosłupem określi on dokładny czas noszenia pasa. Jak wszystkie inne działania wspomagające stan zdrowia także rozgrzewanie chorych miejsc należy stosować z umiarem.

Podsumowanie

Pas lędźwiowy to zdecydowanie pomocny produkt, odciążający od bólu kręgosłupa. Jego działanie daje szansę na normalne funkcjonowanie. Polecany szczególnie osobom starszym, z nadwagą, prowadzącym siedzący tryb życia. Pomaga zapomnieć o dolegliwościach i pozwala cieszyć się życiem.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Dodaj komentarz

form success Dziękujemy za dodanie komentarza

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.

form error Błąd - akcja została wstrzymana

pozostała liczba znaków: 1000

Komentarze użytkowników

Artykuł Cię zaciekawił? Dowiedziałeś się czegoś więcej? Koniecznie zostaw komentarz! Skomentuj jako pierwszy i podziel się swoimi wrażeniami. Napisz, jak oceniasz nasz artykuł i zostaw opinię. Weź udział w dyskusji. Masz wątpliwości i chcesz dowiedzieć więcej na temat poruszanego zagadnienia? Daj znać, o czym jeszcze chciałbyś przeczytać. Dziękujemy za Twój wkład w budowę bazy komentarzy. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami i komentarzami innych użytkowników.

Dodaj komentarz jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

W naszym serwisie używamy plików cookies (tzw. ciasteczek), które zapisują się w przeglądarce internetowej Twojego urządzenia.

Dzięki nim zapewniamy prawidłowe działanie strony internetowej, a także możemy lepiej dostosować ją do preferencji użytkowników. Pliki cookies umożliwiają nam analizę zachowania użytkowników na stronie, a także pozwalają na odpowiednie dopasowanie treści reklamowych, również przy współpracy z wybranymi partnerami. Możesz zarządzać plikami cookies, przechodząc do Ustawień. Informujemy, że zgodę można wycofać w dowolnym momencie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Cookies.

Zaawansowane ustawienia cookies

Techniczne i funkcjonalne pliki cookie umożliwiają prawidłowe działanie naszej strony internetowej. Wykorzystujemy je w celu zapewnienia bezpieczeństwa i odpowiedniego wyświetlania strony. Dzięki nim możemy ulepszyć usługi oferowane za jej pośrednictwem, na przykład dostosowując je do wyborów użytkownika. Pliki z tej kategorii umożliwiają także rozpoznanie preferencji użytkownika po powrocie na naszą stronę.

Analityczne pliki cookie zbierają informacje na temat liczby wizyt użytkowników i ich aktywności na naszej stronie internetowej. Dzięki nim możemy mierzyć i poprawiać wydajność naszej strony. Pozwalają nam zobaczyć, w jaki sposób odwiedzający poruszają się po niej i jakimi informacjami są zainteresowani. Dzięki temu możemy lepiej dopasować stronę internetową do potrzeb użytkowników oraz rozwijać naszą ofertę. Wszystkie dane są zbierane i agregowane anonimowo.

Marketingowe pliki cookie są wykorzystywane do dostarczania reklam dopasowanych do preferencji użytkownika. Mogą być ustawiane przez nas lub naszych partnerów reklamowych za pośrednictwem naszej strony. Umożliwiają rozpoznanie zainteresowań użytkownika oraz wyświetlanie odpowiednich reklam zarówno na naszej stronie, jak i na innych stronach internetowych i platformach społecznościowych. Pliki z tej kategorii pozwalają także na mierzenie skuteczności kampanii marketingowych.